Mrazený BARF je dočasne možné objednať iba na osobný odber🥩

Prečo sme otvorili chovateľské potreby Zuzalo v Bratislave

Priatelia a chlpatí priatelia, radi by sme sa s vami podelili o skvelú správu! Otvorili sme pre vás prvú predajňu – chovateľské potreby Zuzalo v Bratislave na adrese Dunajská 64 v Starom Meste. 

Ale počkať! Potrebuje Bratislava ďalšie chovateľské potreby?

Určite áno! Naši zákazníci vedia, že nie sme len ďalšími chovproduktom”. Našou misiou je prinášať iba výrobky, ktoré sú kvalitné, zdravé a v ideálnom prípade sú v istom zmysle aj udržateľnejšie. Či už je to recyklovaným obalom, lokálnym pôvodom alebo dllllhou výdržou. S humorom preto hovoríme, že sme obchod pre psy a mačky s vkusom. S dobrým vkusom na výživné a chutné krmivo, štýlové príslušenstvo a zábavné hračky, ktoré zvládnu aj tempo ničenia vášho malého trhača.   

O kvalite sa presvedčíte na vlastné oči

Značky ako Zee.dog alebo Zuzalo máme ako jediní na Slovensku. Preto sme chceli, aby ste mali možnosť overiť si ich kvalitu na vlastné oči, hmat a v niektorých prípadoch aj čuch. Chceli sme, aby ste mali možnosť vyskúšať postroj priamo na vašom psíkovi. Alebo plávaciu vestu. A pokojne aj vodítko, ak to potrebujete. Aby ste si prezreli naše škrabadlá a uistili sa, že nápor nájazdov vašej mačky vydržia celé mesiace až roky.  

 
Chceme k vám byť bližšie

Vďaka kamennému obchodu máme možnosť dostávať od vás spätnú väzbu a vyberať tak produkty, ktoré majiteľom psov a mačiek na slovenskom trhu, alebo v našej ponuke, doteraz chýbali. Už vieme, že pri venčení v postrojoch a vodítkach Zee.dog sa vás ostatní psíčkari pýtajú, kde ste si ich zaobstarali. Alebo že vám v u nás chýbali kvalitné BARF pamlsky na chrumkanie aj výcvik (Týmto v našej rodine značiek vítame český Yoggies!). A že Canagan mokré krmivo sa chlpáči občas snažia zjesť aj s konzervou (Dobre, toto sme tušili aj predtým).

Naše produkty si teraz môžete prezrieť, vyskúšať, premerať, spýtať sa na názor svojho psa, poradiť sa s našim personálom alebo si u nás osobne (a bez poplatku) vyzdvihnúť svoju internetovú objednávku. Ako hovoríme….

PSY A MAČKY SÚ U NÁS VÍTANÉ. Ľudia môžu vojsť tiež 🙂 

Nájdete u nás napríklad:

Tešíme sa na vás!