Mrazený BARF je dočasne možné objednať iba na osobný odber🥩

10 tipov na vianočný darček pre psa alebo psičkára

Psy sú milovanou súčasťou domácnosti, tak prečo by mali zostať ukrátení o vianočný darček? Pokiaľ chcete potešiť majiteľa psa alebo jednoducho urobiť radosť svojmu chlpáčovi, inšpirujte sa tipmi na vianočný darček pre psa alebo psičkára.

1. Milované pamlsky

Koho tým potešíte: psíka, psíka a ešte raz psíka

Cena: od 2.10 €

Neexistuje pes, pre ktorého sa nenájde pamlsa, ktorú si jednoducho ZAMILUJE. S mäsom alebo bez mäsa, kvalitné a chutné pamlsky sú tým najžiadanejším artiklom v domácnosti každého psíčkara. A takisto tou najčastejšou myšlienkou v hlave psíka 🙂 

POZRIEŤ VŠETKY PAMLSKY

2. Hlavolam pre psa

 

Koho tým potešíte: psíka aj majiteľa, hlavolam je však zábava pre celú rodinu

Cena: od 14.90 € 

Hlavolam je interaktívna hra, ktorá prináša spoločnú zábavu pre psa aj jeho majiteľa, pričom zároveň rozvíja psíkove kognitívne schopnosti. Do hlavolamu jednoducho skryjete pamlsky a pokiaľ si pes chce pochutnať, musí ich nájsť. 

POZRIEŤ VŠETKY HLAVOLAMY

3. Lízacia podložka pre psa

Koho tým potešíte: psíka, jeho chuťové bunky a zaneprázdneného majiteľa 

Cena: od 6.99 €

Hit roka 2021 – lízacie podložky s drážkami stačí naplniť tekutejších krmivom či pamlskami (konzerva, jogurt, banán) a nekonečná slasť lízania sa môže začať. Zatiaľ čo psík vylizuje podložku a potrápi svoje mozgové bunky, vy máte čas nerušene vypiť svoj vianočný punč.

POZRIEŤ VŠETKY PODLOŽKY

4. Zábavná hračka, ktorá rozvrtí každým chvostíkom

Koho tým potešíte: psa, majiteľaCena: od 5.90 €

Najpopulárnejšie hračky z našej ponuky sú: nezničiteľné parohy, pískajúce zvieratká alebo hračky s otvorom na pamlsky z prírodného kaučuku od Zee.dog. 

POZRIEŤ VŠETKY HRAČKY

5. Nový postroj, vodítko alebo obojok Zee.dog

 

Koho tým potešíte: najviac asi štýlového majiteľa

Cena: od 9.45 €

Dosť bolo nudných psích doplnkov na jedno kopyto! Brazílsky Zee.dog vykročil z rady s ich výraznými dizajnami, ktoré robia zo Zee.dog-u priam lifestylovú značku, za ktorú sa teda nebude hanbiť žiaden pes! A garantujeme, že ani jeho majiteľ 😉 

POZRIEŤ CELÚ PONUKU

6. Ultra pohodlný pelech pre psa Zee.bed

 Koho tým potešíte: majiteľa s dobrým vkusom a po prvom vyskúšaní aj jeho psa

Cena: menší pelech stojí 89.95 €, väčší pelech stojí 119.95 €. Darček pre tých, ktorí to s obdarovaním myslia naozaj vážne! 

Vedeli ste, že pes môže stráviť spánkom až 80% svojho života? Ortopedický pelech Zee.bed s pamäťovou penou bol navrhnutý ako najpohodlnejší pelech na svete. Tak nech tým 80% za niečo stojí! Tento pelech navyše vynikne v každom štýlovom interiéri. 

VIAC INFO O PELECHU

zee.bed pelech pre psa detail

7. Set balzamov Natural Dog Company

 

Koho tým potešíte: labky, ňufák aj pokožku psíka a samozrejme, kde je spokojný pes, tam je spokojný aj majiteľ 

Cena: 29.95 € za set, samostatné balzamy stoja od 7.90 €

Set prírodných balzamov Natural Dog Company vo výbere tipov na vianočný darček pre psa ako náš bestseller nesmie chýbať. Organické balzamy, ktorých funkčnosť je overená tisíckami spokojných psíkov (a doložená fotografiami pred a po použití) si poradia s každým kozmetickým problémom, ktorý môže potrápiť psíka počas roka. Či už sú to suché alebo zranené labky, kožný zápal, infekcia či popraskaný ňufák, balzamy tieto príznaky zmiernia už po pár dňoch používania. 

VIAC INFO O PRODUKTOCH

8. Útulné pelechy so strieškou

 

Koho tým potešíte: psíka aj majiteľa

 Cena: od 38.90 €  

Teplo, súkromie a pohodlie, to sú 3 vlastnosti, ktoré zvýšia komfort vášho psa počas zimyPelechy HOME sú skvelým doplnkom aj na terasu, nakoľko sú nepremokavé. Pelechy BED & HOME zase viete stlačením zmeniť na klasický pelech so zvýšenými okrajmi, ktorý psíkovi bude vyhovovať počas leta. 

VIAC INFO O PRODUKTOCH

9. Praktické darčeky pre psa alebo jeho majiteľa

 

Koho tým potešíte: najmä majiteľa 

Cena: od 16.90 €  

Vybrali sme pre vás 4 premyslené produkty, ktoré počas roka v našom obchode zahviezdili a určite sa zídu každému psíčkarovi.

10. Milé drobonosti pre psa alebo jeho majiteľa pod 10 € 

Koho tým potešíte: psíka, majiteľa, svoju peňaženku 

Cena: od 3.90 €  

Za málo peňazí veľa muziky, takých je 8 produktov s cenou pod 10 €, ktoré sme pre vás vybrali do nášho tohtoročného výberu darčekov pre psa alebo psíčkara.