Mrazený BARF je dočasne možné objednať iba na osobný odber🥩

5 ikonických psích doplnkov Zee.dog dostupných aj na Slovensku

O brazílskej lifestyle značke Zee.dog, ktorá spája život ľudí a psov (a mačiek) cez inovatívne doplnky, sme už písali v článku Zee.dog je ako Converse či Adidas vo svete psov. Zee.dog nezaháľa a robí pravidelné releasy produktov aj počas pandémie. Bohužiaľ, nie všetky vychytávky sa dostanú aj do Európy. Ale to čo áno, rozhodne stojí za povšimnutie!

Pripravili sme pre vás rebríček 5 ikonických Zee.dog produktov, ktoré môžete mať okamžite. A k tomu extra rebríček 5 produktov, ktoré sú podľa našej redakcie rovnako neodolateľne super, avšak v tomto momente nedostupné. Nech aspoň vieš, o čom môžeš, pardon, o čom môže tvoj pes snívať.

 
 

1. Hands-free vodítko pre voľné ruky pri venčení

Hands-free vodítko môžete nosiť okolo hrude, okolo pásu, ako bežné vodítko a môžete s ním psíka aj niekde priviazať. Ideálnu veľkosť jednoducho nastavíte posúvnym E.lock zámkom. 

Vodítko má nastaviteľnú dĺžku od 1.2 do 2.4 metra.

Je tak ľahučké, že na tele ho ani necítite. A spomenuli sme už, že vyzerá úžasne? Je to ideáne mestské vodítko pre psov, ktorí vedia chodiť popri nohe.

Hands-free vodítka si môžeš pozrieť t

2. Vodítko Ruff Leash s pružinou pre absorbovanie nárazov

Toto vodítko bolo ocenené organizáciou Pet Product News International ako Najlepšie vodítko na svete. Obsahuje gumovú pružinu na absorbovanie šoku, ktorá zmierňuje tlak jednak na krčnú chrbticu psa a jednak na tvoju ruku pri prudkom šklbnutí. Napríklad keď lovecké pudy tvojho psa vyprovokuje zatúlaná veverička.

Rukoväť Ruff vodítok je navyše zvnútra vystužená vzdušným neoprénom pre ešte väčšie pohodlie pri držaní.

Samozrejmosťou je patentovaný hák, ktorý treba pred otvorením odskrutkovať. Celé to zaberie tak 3 sekundy, a na oplátku  máš100% istotu, že pes zostane pripnutý na vodítku aj pri akomkoľvek jašení sa.

Vodítko Ruff Gotham si môžeš prezrieť tu

 
 
 

3. Ortopedický matrac Zee.bed - najpohodlnejšia posteľ pre psa na svete

Slovo ortopedický ako keby sa vylučovalo so slovom štýlový. Aj vy si pri ňom predstavíte biele nemocničné šľapky? A predsa sa dizajnérom v Zee.dog podarilo spojiť tieto dve vlastnosti do jedného produktu. Posteľ pre psa Zee.bed bola navrhnutá ako tá najpohodlnejšia posteľ na svete.

Je zabalená kompresnou technológiou, vďaka čomu ju stačí vybaliť z krabice a…To je všetko. Proste vybalíš a čakáš, kým sa pamäťová pena nafúkne do svojho tvaru. A hor sa stráviť v nej 80% života. Áno, toľko času strávi v priemere pes spánkom.

Pelech Zee.bed si môžeš prezrieť tu

 
 

4. Plyšová hračka s jadrom z prírodného kaučuku

Táto hračka spája to najlepšie z oboch svetov. Mäkkučký plyš na povrchu a odolné gumové jadro vo vnútri z nej robí parťáka na túlenie sa, ale aj na vybitie si svojich gniaviacich pudov. A keď plyš napokon podľahne tesákom tvojho malého mäsožravca, jadro z netoxického kaučuku pokračuje vo svojej misii byť tou najtrvanlivejšou hračkou v repertoári tvojho psa. A nie, hračka neobsahuje zabudovanú píšťalku, takže je vhodná aj pre ľudských jedincov vybavených slabšími nervami. 

Hračky Mr. X a Cyclops si môžeš pozrieť tu

 
 

5. Vodítka s patentovanou bezpečnostnou skrutkou

Touto vychytávkou je vybavené každé vodítko Zee.dog. Najskôr treba odkrútiť bezpečnostný zámok (trvá to asi ako žmurknutie), a následne môžete háčik odopnúť a navliecť/vyvliecť obojok. Takto máš 100% istotu, že pes sa ani pri prudkom trhnutí neodopne z vodítka a nezamieri bovie kam.

Vodítka Zee.dog si môžeš pozrieť tu

 
 

5. Pršiplášť

Už žiadne výhovorky na počasie. Ide sa venčiť! Pršiplášť od Zee.dog ochráni vášho psa pred dažďom aj následným zápachom.

Skladateľný pršiplášť pre psov inšpirovaný módou 90. rokov je vyrobený z materiálu ripstop, vďaka čomu je super vodeodpudivý.

Pršiplášť pre psa od Zee.dog je ľahký, praktický a kompaktný. Dá sa zložiť do jedného z vlastných vnútorných vreciek. Pršiplásť je nastaviteľný pomocou popruhov na vrchnej a spodnej strane. Tiež sa super až ľahko navlieka a vyzlieka a perfektne sedí na tele psa.

Reflexné pásiky zvyšujú viditeľnosť v noci.

Prišiplášť si môžeš pozrieť tu

 
 

6, Podložka pod misky s anti-mravenčou zábranou.

Zee.Mat je úplne nová kategória podložiek pod misky s drážkou proti mravcom.

Podložka má po obvode vodnú bariéru pre mravce, ktorá chráni jedlo vášho psa alebo mačky pred útokmi tohto malého hmyzu.

Zvýšená hranica zároveň chráni podlahu pred šplechmi. Už žiadne špinavé škvrny ani hmýriace sa mravce v krmive!

Podložky Zee.mat si môžeš pozrieť tu

Pozri si celú ponuku Zee.dog na Slovensku.

Zdroj obrázkov: 

Zeedog.com

Zeedog.com.br