Granule lisované za studena s bravčovým mäsom Ibérico, jablkami a morskou riasou uvítajú najmä psí gurmáni. Ibérico je druh bravčového mäsa pochádzajúci z čiernych iberských ošípaných, ktoré obohatia potravu vášho psíka a dodajú jej potrebnú pestrosť. Ošípané sa chovajú v Španielsku tradičným spôsobom, sú kŕmené na pastvinách a konzumujú prirodzenú stravu ako sú žalude, orechy a byliny. Tým ich mäso získava jemnú a lahodnú chuť, obohatenú vyšším obsahom mononenasýtených tukov, ktoré sú v porovnaní s nasýtenými zdravšie.

Tento druh granúl sa najlepšie hodia:

  • pre všetkých dospelých psov v nižšej záťaži
  • pre psích seniorov
  • pre psov v diétnom režime alebo so sklonom k nadváhe či kastrované psy

Yoggies granule lisované za studena sú vyrábané procesom lisovania do 40 ° C zo surových, pomaly sušených surovín. Krmivo tak má bližšie k prírode, zachováva si prirodzenú chuť a vôňu mäsa a výživové hodnoty. Suroviny sú starostlivo vyberané, sušené, mleté a potom lisované do tvaru granúl.

Obsah surového mäsa v granuliach zodpovedá cca 86 % surového mäsa ako v miske naplnenej B.A.R.F.em (pred pomalým sušením do 40 °C). Granule neobsahujú mäsokostné múčky, obilie, vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu ani geneticky upravené suroviny (GMO). Naopak, sú plné mäsa, ovocia, byliniek, látok prospešných pre vývoj aj vitalitu psa a taktiež probiotík. Tie sa v tele psa postarajú o podporu črevnej mikroflóry, posilnenie imunity a celkové dobré zdravie psa. Pretože zdravý pes znamená spokojný chovateľ.

Zloženie: Ibérico - bravčové mäso sušené 33%, zmes zeleniny (hrášok, červená repa, mrkva sušená, pastinák, pór, fenikel, čakanka) 20%, lupinová múka, konopný olej lisovaný za studena, olej z bielej ryby, ľanové semienka, červená repa, jablká 3%, hrušky 3%, bylinky sušené mleté 3%, riasy mleté 2%, zažívacia rašelina.

Analytické zložky* (na kg): hrubý proteín 24,00 %, hrubý tuk 9,60 %, hrubá vláknina 2,60 %, hrubý popol 6,90 %, vápnik 1,25 %, fosfor 1,00 %

(*Hodnoty uvedené v časti ,,Analytické zložky" sa môžu líšiť v nadväznosti na sezónnosť aj zdroj použitých más. Väčšina más použitých na výrobu Yoggies Maškrty sušených mrazom je v potravinárskej kvalite!
(**Hrubý popol = objem minerálnych látok v krmive, percento popolovín vyjadruje množstvo, ktoré zostane po úplnom spálení krmiva)

Obsah mäsa v granuliach zodpovedá 86% mäsa v nesušenej forme.
(Príklad: ako by v miske vyváženého BARFu bolo 86% kvalitného mäsa)

Energetická využiteľnosť: 392 kcal/100g

Vitamíny (na kg): Vitamín A 10 500 IU, Vitamín D3 1050 IU, Vitamín E 200,00 mg, Vitamín B1 3,50 mg, Vitamín B2 Riboflavín 7,00 mg, Vitamín B6 pyridoxín hydrochlorid 4,20 mg 7,00 mg, Vitamín B6 4,20 mg, Vitamín B12 42,00 mcg, Biotín 210,00 mcg, Kyselina listová 0,35 mg, Niacín 21,00 mg, Vitamín C 140,00 mg, Calcium D pantothenat 7 mg , Cholínchlorid B4 1050,00 mg

Stopové prvky (na kg): Mangán 48,00 mg, Meď 10,00 mg, Zinok 65,00 mg, Jód 1,60 mg

Odporúčaná základná kŕmna dávka na deň je 1,2% z telesnej váhy psa (pre psy s nízkou dennou aktivitou). Bežná aj vyššia aktivita psa si zaslúži kŕmnu dávku vo výške 1,8% - 2,5% telesnej váhy psa podľa fyzickej záťaže. Odporúčané dávky sú orientačné. Skutočná potreba potravy môže závisieť od aktivity a veku psa. Nezabúdajte, že každý pes musí mať vždy k dispozícii dostatočné množstvo čerstvej vody.

Skladovanie: Skladujte v suchu na chladnejšom mieste. Neuzatvárať dlhodobo do vzduchotesných nádob.