Mrazený BARF je dočasne možné objednať iba na osobný odber🥩

Nina Ottosson pamlskový hlavolam pre psov Dog Worker composite

Kód: 17523
Značka: Nina Ottosson
€31,90 / ks
Skladom
Možnosti doručenia

Pamlskový hlavolam psíka zabáva, stimuluje a učí novým zručnostiam.

Úroveň obtiažnosti level 3 (pokročilý).

Psík odkrýva figúrky a posúva plutvičkami, pod ktorými sa skrývajú pamlsky.

Spoločné hranie posilňuje vzťah s vašim chlpáčom.

Hlavolam nemá žiadne oddeliteľné časti, ktoré by ste mohli postrácať :)

Detailné informácie

100% krmivo bez nezmyslov
100% krmivo bez nezmyslov
Ponúkame iba kvalitné krmivo so zložením bez nezmyslov
Doprava zdarma
Doprava zdarma
K nákupu nad 59 € vám máte dopravu zdarma
Tovar posielame ihneď
Tovar posielame ihneď
Tovar skladom vám zašleme ihneď
Vernostná zľava 3%
Vernostná zľava 3%
Registrovaní zákazníci dostanú automatickú zľavu 3%

Podrobný popis

Úroveň náročnosti: level 3 (pokročilý)

Špičková hračka na učenie a hranie Dog Worker naplnená pamlskami slúži na precvičenie mysle a posilnenie puta medzi vami a vašim psom prostredníctvom interaktívnej hry. Sledujte, ako váš pes prichádza na to, ako byť majstrom v psích hlavolamoch.

Dog Worker je vyrobený tak, aby vyzeral ako skutočné drevo. Jedinečný materiál composite spája všetky výhody dreva a plastu. Je odolnejší, ľahko sa čistí a nebude sa štiepiť alebo lámať ako drevo, pokiaľ doň váš pes náhodou zakusne.

Vyvýšené hracie figúrky slúžia na skrývanie pamlsiek. Psík musí posúvať figúrky, čím ho udržiavate v koncentrácii aj v zábave. Hra je skvelá pre psov v každom veku. Odporúčame ju najmä pre náročnejšie psy, ktoré už majú skúsenosť s inými interaktívnymi hračkami.

Ako na hlavolam Dog Worker?

Najskôr skryte pamlsky dovnútra posuvných figúrok a do priehlbín v drážkach. Pre jednoduchšiu hru oddeľte vrchnú časť hracieho panelu tak, že ho zospodu vytlačíte z hracej dosky. Úlohou psa je posúvať figúrkami tak, aby pamlska vypadla do otvoru v drážke, odkiaľ ju pes dokáže zjesť. Pre ťažšiu hru nechajte otočný panel umiestnený na hracej doske, aby zakrýval stopy po pamlskách. Taktiež môžete skryť otvory v drážkach pod plutvičky, ktoré bude musieť pes najskôr odsunúť, aby sa dostal k pamlske skrytej v priehlbine, alebo aby na jej miesto posunul figúrku, spod ktorej do priehlbiny vypadne pamlska.

EXTRA: Hlavolam Dog Worker môžete zjednodušiť na level 2 tak, že z hlavolamu odstránite otočné koleso v strede. Zo spodku hlavolamu treba zatlačiť do cuplíka v diere, ktorá drží koleso na svojom mieste. Koleso môžete kedykoľvek zasunúť naspäť.

Rozmery: 36,5 cm, výška 5 cm

LETNÝ TIP: Zmiešajte mokré krmivo alebo surové jedlo s vodou, nalejte trochu zmesi do priehlbín alebo do každej z priehlbín v hlavolame, nalejte trochu vody a vložte hru do mrazničky nech zmrzne. Perfektné pre energické psy, horúce počasie alebo len tak na predĺženú zábavu.

Starostlivosť o produkt: Hlavolam umyte vo vlažnej mydlovej vode a nechajte vyschnúť. Znovu naplňte a ďalšie kolo zábavy môže začať!

Údržba: Po hraní hlavolam umyte vo vlažnej mydlovej vode a usušte. Znovu naplňte a ďalšie kolo zábavy môže začať!

Pamlskové hlavolamy od Niny Ottosson zaháňajú nudu a zabavia aj hyperaktívneho jedinca.

Taktiež obmedzujú deštruktívne správanie a rozvíjajú zručnosti, stimulujú k premýšľaniu a sústredeniu, takže zviera pozitívne unavia. Sú zábavné pre všetkých bez ohľadu na plemeno a vek. 

Hry je možné hrať so psom, mačkou, ale aj s veľkými papagájmi, opičkami, prasiatkami a pod. Zoologické záhrady využívajú s veľkou obľubou pamlskové hlavolamy pre kŕmenie rôznych zvierat a udržujú ich tak v lepšej psychickej pohode.

Dodatočné parametre

Kategória: Pre psov
Hmotnosť: 1 kg
Úroveň: Úroveň 3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: