Mrazený BARF je dočasne možné objednať iba na osobný odber🥩

MUSH Vaisto® kompletné BARF menu pre mačky (hovädzie - kuracie) 800g

Kód: 20738
Značka: MUSH
€6,95
Skladom
Možnosti doručenia

Kompletné BARF menu s hovädzím a kuracím mäsom pre mačky.

Obsahuje aj výživné vnútornosti a kosti.

Vhodné pre mačky v každom veku vrátane mačiatok.

Jednoduché podávanie v mäsových guľkách s váhou 25g - stačí vybrať potrebný počet guliek a nechať rozmraziť.

S kvalitným fínskym mäsom bez antibiotík.

Detailné informácie

100% krmivo bez nezmyslov
100% krmivo bez nezmyslov
Ponúkame iba kvalitné krmivo so zložením bez nezmyslov
Doprava zdarma
Doprava zdarma
K nákupu nad 59 € vám máte dopravu zdarma
Tovar posielame ihneď
Tovar posielame ihneď
Tovar skladom vám zašleme ihneď
Vernostná zľava 3%
Vernostná zľava 3%
Registrovaní zákazníci dostanú automatickú zľavu 3%

Podrobný popis

MUSH CAT obsahuje hovädzie a kuracie mäso, vnútornosti a kosti.

Prečo si BARF od Mush zaručene obľúbite:

Mäso bez antibiotík pochádza z fínskych fariem, ktoré majú ešte prísnejšie poľnohospodárske regulácie než EÚ.

Receptúra s kontrolovaným množstvom taurínu je namiešaná profesionálnymi výživovými odborníkmi a obsahuje všetky vitamíny, minerály a aminokyseliny, ktoré vaša mačka potrebuje.

BARF naporciovaný vo forme praktických mäsových guliek jednoducho vytiahnete z mrazničky, necháte rozmraziť a kráľovské menu pre vašu mačku sa môže podávať. Krmivo je vhodné pre mačky v každom veku vrátane mačiatok. Je špeciálne vhodné pre mačky s kožnými problémami a alergiami.

Zloženie: 

 kuracie mäso 63 %, (srdce, mäso, kosti, chrupavka) hovädzie mäso 36 %, (pľúca, srdce, mäso, pečeň, krv, chrupavka) slnečnicový olej lisovaný za studena, morské riasy

Analytické zložky na 100 g:

15. 9 %, hrubý tuk 10. 3 %, popol 2. 5 %, vlhkosť 69. 7 %, vápnik 0. 4 %, fosfor 0. 3 %, energetická hodnota 854 kJ (158 kcal), vláknina 0. 2 g. 

Každá receptúra obsahuje mäso, vnútornosti a kosti z 3 rôznych zdrojov bielkovinyu, ktoré spolu tvoria ideálne zloženie aminokyselín, vitamínov a minerálov ako vápnik a fosfor. Mäso je doplnené o zeleninu, ovocie a za studena lisovaný slnečnicový olej. MUSH používa iba mäso, kosti, orgány, zeleninu a prírodné oleje. Žiadne konzervanty, chémiu ani obilie.

Väčšina surovín v krmive MUSH pochádza priamo od farmárov z rodného Fínska. Úroveň fínskej bezpečnosti potravín je vysoká, pretože sa riadi vnútroštátnymi zákonmi ešte prísnejšími než sú nariadenia EÚ. Fínske jedlo a suroviny je preto veľmi bezpečné. Vďaka striedaniu plodín a silnému zimnému mrazu sa v poľnohospodárstve používa ešte menej pesticídov ako v iných priemyselných krajinách. Dobytok je potrebné liečiť antibiotikami iba v naozaj nevyhnutných prípadoch. Pretože suroviny sa spracúvajú surové, zachovávajú si všetky zdraviu prospešné enzýmy a probiotiká.

BARF nikdy nebol jednoduchší - Pokiaľ si nie ste istý, či svojmu psovi pripravujete BARF pokrmy so správnym pomerom živín, alebo jednoducho chcete BARF menu namiešané profesionálmi, MUSH bude vaša ideálna voľba. Zároveň je to skvelá voľba v dňoch, keď zrovna nemáte čas pripravovať krmivo pre vášho psa sami. Jednoducho vytiahnete, necháte rozmraziť a môže sa jesť! MUSH znamená pohodlné kŕmenie Nemusíte tráviť čas prípravou jedla pre vášho psa - profesionáli to spravili za vás.

Dávkovanie: Denná dávka by mala predstavovať 2 až 5 %, telesnej váhy vašej mačky. Vytiahnite z balíka množstvo krmiva, ktoré potrebujete, a nechajte ho roztopiť počas 12 hodín v chladničke alebo rýchlejšie pri izbovej teplote. Optimálna teplota na skladovanie krmiva v mrazáku je -18 °C. Krmivo nechávajte oddelené od jedla určeného pre ľudí.

 

Dodatočné parametre

Kategória: BARF
Hmotnosť: 200 kg
Druh mäsa: hovädzie, kuracie
Špecifikácia: hlbokomrazené surové krmivo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: