Mrazený BARF je dočasne možné objednať iba na osobný odber🥩

Yoggies DogProBio® probiotiká - liečebná probiotická zmes pre psov 130 g

Kód: 26624
Značka: Yoggies
€32,20
Skladom
Možnosti doručenia

DogProBio® je probiotický a prebiotický doplnok potravy pre psov.

Vyvinutý špeciálne na posilnenie imunity a zdravia už od šteňaťa.

Možno podávať na prevenciu pred chorobami a na posilnenie imunity.

Ako podpora pri liečbe zdravotných komplikácií ako napr.hnačky, alergie, zažívacie ťažkosti.

Aj pri liečbe antibiotikami a pod.

Detailné informácie

100% krmivo bez nezmyslov
100% krmivo bez nezmyslov
Ponúkame iba kvalitné krmivo so zložením bez nezmyslov
Doprava zdarma
Doprava zdarma
K nákupu nad 59 € vám máte dopravu zdarma
Tovar posielame ihneď
Tovar posielame ihneď
Tovar skladom vám zašleme ihneď
Vernostná zľava 3%
Vernostná zľava 3%
Registrovaní zákazníci dostanú automatickú zľavu 3%

Podrobný popis

Yoggies DogProBio® probiotiká s prebiotikami pre psov sú doplnkom potravy špeciálne na posilnenie imunity a zdravia každého psa už od šteňaťa.

Probiotiká je možné podávať ako:

  • prevenciu pred chorobami,
  • prevenciu pred alergiami,
  • prevenciu pre parazitmi,
  • podporný prosiedok pri liečbe niektorých zdravotných komplikácií.

Probiotiká sú vhodné pre psov v každom veku - aj pre šteniatka, gravidné suky, dospelých a starších psov. Probiotioká pre psov Yoggies DogProBio ® sú tiež vhodné pre gravidné a dojčiace sučky aj pre šteňatá. Zvlášť u šteniat hrozí tzv. imunitné okno, ktoré môže šteňa ohrozovať na zdraví a niekedy aj živote. Preto je vhodné posilňovať zdravie a imunitu ako sučky, tak aj šteniat.

DogProBio® sa skladá z 3 vrecúšok pre „akútnu starostlivosť“ a 10 vrecúšok pre „následnú starostlivosť“. Zmes pre akútnu starostlivosť obsahuje oproti zmesi pre následnú starostlivosť vyššiu dávku probiotických baktérií. Prípravok DogProBio® môže byť podávaný ako prevencia na posilnenie imunitného systému psa aj ako liečebný doplnok poavy pri zdravotných problémoch, podávaní antibiotík, na zlepšenie hojivých procesov a pod. Produkt DogProBio® paí do skupiny symbiotík (preparátov kombinujúcich probiotiká a prebiotiká). Takto zostavená zmes dokáže modulovať črevný mikróbiom, a tým pozitívne ovplyvňovať imunitné odpovede organizmu na mnoho rôznych vonkajších i vnútorných podnetov.

Probiotiká sú živé mikroorganizmy, ktoré majú pri konzumácii v dostatočnom množstve priaznivé účinky na zdravie psa. Zmes DogProBio® je zostavená tak, aby posilňovala imunitu psa, čím vytvára základ pre zdravý vývoj od šteňaťa až po jeho seniorský vek. Prebiotiká pôsobia v zažívacom akte na zlepšenie stavu črevného mikrobiomu. Zmes obsahuje oi. Inulín rastlinného pôvodu. Má veľmi nízkou energetickou hodnotou a môže tak pomáhať pri znižovaní hladiny cholesterolu v krvi, prispievať k zlepšeniu áviacich procesov, stabilizácii procesu pri ávení enzýmov a pod.

Použitie ako prevencia:

Obe zmesi (pre akútnu aj následnú starostlivosť) môžu zlepšiť imunitné odozvy organizmu psa na okolité aj vnútorné stavy. Táto zmes môže pomáhať na potlačenie mnohokrát aj ťažko pozorovateľných, každodenných, nepriaznivých vplyvov na organizmus psa, medzi ktoré paia napr. alergické útoky roztočov, alergické reakcie na rôzne vonkajšie aj vnútorné parazitologické útoky. Ďalej môže zlepšovať hojenie rán, môže potláčať plynatosť, byť prevenciou proti hnačkovým ochoreniam, vírusovým infekciám či zápalovým ochoreniam. Môže pomôcť k lepšiu áveniu a využitiu poavy aj vsebávaniu vápnika pri vývoji kĺbového a kosového systému psa. Vďaka DogProBio® je možné u psov lepšie obnoviť črevný mikrobióm pri liečbe antibiotikami. DogProBio® môže byť aj prevenciou proti uchyteniu alebo napadnutiu zažívacieho aktu psa parazitmi.

Použitie ako liečebný doplnok stravy:

Zmes Yoggies DogProBio® je možné podávať pri výskyte mnohých zdravotných ťažkostí ako napr. pri liečbe antibiotikami, úrazoch, hojacich procesoch, po operáciách, pri očkovaní a sese psa, v čase gravidity sučky, v priebehu vrhu aj pri dojčení šteniat, u šteniat pri zmene prosedia alebo odstavení od sučky, pri rôznych áviacich disbalanciách i umelej výžive šteniat, pri zlom ávení a vsebávaní poavy vrátane laktózy aj lepku, na potlačenie plynatosti, hnačkových ochorení, pri alergických reakciách na vonkajšie podnety - parazity, kvasinky, prach, sinice, uhryznutie a prisatie parazitov, pri alergických reakciách na vnútorné podnety (napr. z poavy) – pĺznutie srsti, zápach z papule, zápach kože i srsti, alergické reakcie na poavu, škrabanie sa, hnačkách a pod. , pri enteropatii (silné alebo opakujúce sa hnačkové ochorenia), po psinke, intestinálnej obšukcii, pri rôznych parazitárnych ochoreniach (ako napr. giardióze a pod. ), pri parvoviróze, rotavírusovej infekcii a pod. Zdravotné informácie Poraďte sa so svojím veterinárnym lekárom vždy, ak má váš pes vážny diabetes alebo ťažkosti prejavujúce sa pri ávení škrobov. Pri prekročení odporúčanej dennej dávky môže váš pes krátkodobo pieť plynatosťou. Pri liečbe antibiotikami alebo nejasnostiach odporúčame konzultovať nasadenie probiotík s vašim veterinárnym lekárom.

Zloženie: Škrob, Saccharomyces boulardii, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium spp. , Inulin Mikrobiologická špecifikácia: Uvedená kombinácia probiotických mikroorganizmov je minimálne 108 KTJg pri zmesi „akútnej starostlivosti“ a 106 KTJg pri zmesi „následná starostlivosť“ Balenie: Celková gramáž výrobku 130 g (13 sáčkov, 1 sáčok á 10 g)

Skladovanie: Pokiaľ je produkt skladovaný pri teplote +4°C jeho vanlivosť bude 24 mesiacov od dátumu uvedeného na krabičke. Nikdy nevystavujte zmes teplote nad 30 °C!

Dávkovanie: Zmes DogProBio® je určená na orálne podávanie, a to nasypaním priamo do papule psa, alebo na nasypanie a zmiešanie s poavou, príp. zmiešanie s vodou a vypitie. Nikdy nevystavujte zmes teplote krmiva nad 30 °C! Najskôr podávajte prvé 3 dni zmes pre akútnu starostlivosť (biele vrecko) a potom 10 dní zmes pre následnú starostlivosť (zelené vrecko). Teda každý deň vždy jedno vrecko(*). Obsah vrecka nasypte na krmivo a zmiešajte alebo nechajte rozpustiť vo vlažnej vode do 30 °C a nechajte psa vypiť (príp. dávkujte siekačkou do krku psa). * Poznámka: V prípade, že máte psa do 5 kg hmotnosti, je možné dennú dávku rozdeliť na polovicu. Teda každý deň dávkujete psovi polovicu 1 vrecúška probiotík. Probiotiká sú na to dostatočne koncentrované.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pre psov
Hmotnosť: 0.13 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: