Mrazený BARF je dočasne možné objednať iba na osobný odber🥩

Kompletné BARF menu Sensitive by Mush (jahňacie - losos - fermentovaná zelenina) 10 kg

Kód: 20714
Značka: MUSH
€69,90
Skladom
Možnosti doručenia

Kompletné BARF menu s jahňacím mäsom a lososom.

Špeciálne vytvorené pre psy s citlivým trávením.

S fermentovanou zeleninou s probiotikami.

S kvalitným fínskym mäsom bez antibiotík.

Hlbokomrazené.

Super praktické podávanie - jedna predpripravená porcia má cca 240g.

 

Detailné informácie

100% krmivo bez nezmyslov
100% krmivo bez nezmyslov
Ponúkame iba kvalitné krmivo so zložením bez nezmyslov
Doprava zdarma
Doprava zdarma
K nákupu nad 59 € vám máte dopravu zdarma
Tovar posielame ihneď
Tovar posielame ihneď
Tovar skladom vám zašleme ihneď
Vernostná zľava 3%
Vernostná zľava 3%
Registrovaní zákazníci dostanú automatickú zľavu 3%

Podrobný popis

MUSH Sensitive kompletné BARF menu obsahuje jahňacie mäso, vnútornosti a kosti a celého lososa.

Prečo si BARF od Mush zaručene obľúbite:

Mäso bez antibiotík pochádza z fínskych fariem, ktoré majú ešte prísnejšie poľnohospodárske regulácie než EÚ.

Živočíšne suroviny sú skombinované s fermentovanou zeleninou, ktorá je prirodzeným zdrojom probiotík lactobacillus. Tieto zdraviu prospešné baktérie - probiotiká výrazne zlepšujú trávenie. MUSH túto receptúru špeciálne vyvinul pre stredoeurópsky región, je určená predovšetkým pre psov s citlivým trávením, psov so sklonom k potravinovým aleriám a pre psov, ktorý s BARF-om iba začínajú.

BARF je naporciovaný vo forme praktických mäsových kociek (1 kocka = cca 240 - 260), ktoré jednoducho vytiahnete z mrazničky, necháte rozmraziť po dobu 12 hodín a kráľovské menu pre vášho psa sa môže podávať. Nemusíte tak tráviť čas prípravou vyváženého jedla pre vášho psa - profesionáli to spravili za vás.

Zloženie: 

jahňacie 40 %, (mäso, vnútornosti, kosti, chrupavky), pomletý losos s kosťami 35 %, čerstvý ladový šalát 10 %, fermentovaná zelenina 3. 3 %, (kapusta, mrkva, cvikla, lactobacillus fermentum, lactobacillus plantorum), ľaničníkový olej.

Analytické zložky na 100 g:

hrubé bielkoviny 14. 3 %, hrubý tuk 17. 4 %, popol 2. 8 %, vlhkosť 61. 7 %, vláknina 0. 9 %, vápnik 0. 7 %, fosfor 0. 5 %, eneretická hodnota 244 kcal Kŕmenie, aké zamýšľala príroda BARF krmivo MUSH v najväčšej možnej miere kopíruje

Každá receptúra obsahuje mäso, vnútornosti a kosti z  rôznych zdrojov bielkoviny, ktoré spolu tvoria ideálne zloženie aminokyselín, vitamínov a minerálov ako vápnik a fosfor. Mäso je doplnené o zeleninu, ovocie a za studena lisovaný slnečnicový olej. MUSH používa iba mäso, kosti, orány, zeleninu a prírodné oleje. Žiadne konzervanty, chémiu ani obilnie. Kvalitné fínske mäso bez antibiotík.

Väčšina surovín v krmive MUSH pochádza priamo od farmárov z rodného Fínska. Úroveň fínskej bezpečnosti potravín je vysoká, pretože sa riadi vnútroštátnymi zákonmi ešte prísnejšími než sú nariadenia EÚ. Fínske jedlo a suroviny je preto veľmi bezpečné. Vďaka striedaniu plodín a silnému zimnému mrazu sa v poľnohospodárstve používa ešte menej pesticídov ako v iných priemyselných krajinách. Dobytok je potrebné liečiť antibiotikami iba v naozaj nevyhnutných prípadoch. 

Dávkovanie: 

Denná dávka by mala predstavovať ccav priemere 2 % a viac percent telesnej váhy vášho psa. Skúsenosti ukázali, že väčšie psy preferujú 2 až 3 %, zatiaľ čo malé a stredne veľké psy majú ideálny pomer 3-4 %. Vytiahnite z balíka množstvo krmiva, ktoré potrebujete, a nechajte ho roztopiť počas 12 hodín v chladničke alebo rýchlejšie pri izbovej teplote.

Optimálna teplota na skladovanie krmiva v mrazáku je -18 °C. Krmivo nechávajte rozmrazovať sa oddelené od jedla určeného pre ľudí (napríklad v spodnej zásuvke v chladničke)

Dodatočné parametre

Kategória: Pre psov
Hmotnosť: 200 kg
Druh mäsa: jahňacie, ryby
Špecifikácia: hlbokomrazené surové krmivo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: